MARKA LOGOLARI
KENDİNDEN YAPIŞKANLI ELECTROFORMING LOGOLAR

Electroforming Logolar Nikel (Ni) ile üretilmektedirler ve sonrasında Krom (Cr) kaplama uygulanmaktadır; üzerlerine birçok renk ve efekt (fırça desen, spin desen vb.) uygulanabilmektedir. Logolar bağımsız bir karakter ya da harf ile üretilebilmektedirler; bu özellik logo üzerindeki karakterlerin bir çeşit yapıştırıcı yardımıyla birbirlerinden bağımsız ve kolayca uygulanabilmelerine olanak tanır. Bütün Electroforming Logolarımızın mühendislikleri Japonya'da yapılmaktadır.

BÜKÜLEBİLİR DIE CUT LOGOLAR

Bükülebilir Die Cut Pimli Logolarımız Alüminyum (Al) ile imal edilmektedir ve kendinden yapışkanlı logoların kullanılamadığı tüketim malzemelerinde kullanılmaktadırlar. Uygulama yapılacak objeye özel olarak tasarlanıp imal edilmektedirler; logoların arka taraflarında yer alan pimler uygulama yapılacak objenin ön yüzeyindeki yuvalarından geçirildikten sonra objenin arka tarafında bükülme prosesi uygulanır.

KENDİNDEN YAPIŞKANLI DIE CUT LOGOLAR

Kendinden Yapışkanlı Die Cut Logolarımız Alüminyum (Al) 'a die cut prosesi uygulanması ile müşterilerimizin taleplerine göre 0.5mm ve 5mm kalınlıkları aralığında imal edilebilmektedirler. Değişik renk ve yüzeylerde 3M tutkal kalitesiyle üretilmektedirler ve birçok endüstride geçerli direnç başarısına sahiptirler.