HAKKIMIZDA

Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup, ürün gruplarında Sıcak Baskı Folyoları, Sıcak Baski Makineleri, Silikon Klişe Levha ve Ruloları, Kalıp İçi ve Kalıp Dışı Filmleri, PET Laminasyon Filmleri, Kendinden Yapışkanlı Etiketlik Film ve Kağıtlar, Dijital Baskı Ürünleri, Silikonlu Kağıtlar, Yapışkanlı ve Pimli Logolar bulundurur. Ürünlerimizin kalitesi ve direnci itibarımızı oluşturmaktadır.

Uyum kabiliyetimiz, becerimiz ve deneyimimiz geçmişteki işlerimiz ile kanıtlanmıştır. Dünya genelinde herhangi bir projeyi üstlenmek için yeterli seviyede altyapıya sahibiz. Dilme ve sarma proseslerinde son teknoloji ekipmanları ve teknikleri kullanmaktayız. Folyo ve kağıt dilme&sarma makinelerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda maksimum 1290mm genişlik ve 1250mt uzunluk kapasitelerinde hizmet verebilmektedir.

Endüstrideki gelişmeler analiz edilmekte ve müşterilerimizin talepleri yine müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak çözümlendirilmektedir. Tamamlanan projelerimiz çalışmalarımızın kalitesinin göstergesidir; müşterilerimizin çoğunun bizimle kalıcı ilişkilerinin bulunmasının sebebi yalnızca çalışmalarımızın mükemmel olmasından dolayı değil, aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz hizmetimizin ve ilgimizin de bir başka kanıtıdır.

AĞIMIZ VE ENDÜSTRİDEKİ KONUMUMUZ

Biz bir distribütör firmayız ve kendi alanında öncü imalatçı firmalar ile birlikte çalışmaktayız. Distribütör ağımıza ek olarak, firmamız 4-kıtadan birçok imalatçı ile iş birliği yaparak müşterilerimizin plastik ve grafik endüstrilerindeki ihtiyaçları doğrultusunda tasarım, üretim, pazarlama, ithalat ve ihracat servislerimiz ile hizmet vermektedir.

ÇALIŞMA EKİBİMİZ
RAHMİ AĞCA

Kurucu, Genel Müdür

SELİM AĞCA

İş Geliştirme

ALPER AĞCA

Pazar ve Operasyon

TS EN ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

TUR

ENG

DE

AVANTAJLARIMIZ
GÖREVİMİZ

Belirtilen talebi gerçekleştirebilmek için bütün çalışmalar yapılmaktadır.

KALİTE GARANTİMİZ

Deneyimli ve yetenekli ekibimiz zamanında ve uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmayı taahhüt eder.

YAKLAŞIMIMIZ

Gelen taleplere her zaman detaylı, proaktif ve çözüm odaklı yaklaşılır.