Folyolar

PREMIUM SICAK BASKI FOLYOLARI

Premium Sıcak Baskı Folyosu ürünlerimiz fırça efektli, yüzdeli ışık geçirgen ve metalik parlak efektli olarak tanımlanmaktadır. Özel bir tabaka eklenen folyolarımız mevcut dekoratif özelliklerine ek olarak yalıtım fonksiyonuna da sahip olmaktadırlar. Yalıtım özelliğine sahip olan ürünlerimiz, bu tip folyoların kullanım gereksinimi olan plastik objelerin uygulama alanındaki birleşik devrenin fonksiyonel olarak doğru çalışması için gerekli olan korunumu sağlamaktadırlar.

Premium Sıcak Baskı Folyolarımız, son kullanıcılara bağlı gereksinimi olan tüm direnç testlerine karşı dayanıklıdırlar.

PIGMENT SICAK BASKI FOLYOLARI

Pigment Sıcak Baskı Folyoları yapısal olarak birçok plastik tipine seçilen rengin uygulanması için olanak sağlamaktadırlar. Uygulama alanlarından bazıları tekstil askıları, otomotiv plakaları, serum torbaları, kozmetik tüpler, logolar ve geniş yüzey kaplamalarıdır. Yapısal olarak Parlak ve Mat olarak ikiye ayrılmaktadırlar ve her bir rengin kendi içinde daha koyu ya da daha açık tonlu versiyonları bulunmaktadır.

METALİK SICAK BASKI FOLYOLARI

Metalik Sıcak Baskı Folyoları plastik endüstrisinde ürünlere ürün kimliklerini tanımlamak için kullanılmatadırlar. Altın ve gümüş renkleri, metalik folyoların endüstrideki ana renkleri olmakla birlikte diğer renkler ve tonları da bulunmaktadırlar. Metalik Sıcak Baskı Folyolarında yıpratma direnci talebi her bir son kullanıcı için farklılık göstermektedir ve bundan dolayı her bir renk için farklı kalite tipleri bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

AHŞAP & MERMER DESENLERİ

Ahşap ve Mermer Desenleri ağırlıklı olarak PVC ve PET dekor panelleri üzerine ağaç ya da mermer efekti görünümü kazandırmak için uygulanmaktadırlar. Ağaç desenli folyolarımız ise ek olarak küçük iç mekan panellerinde de kullanılmaktadırlar.

SICAK TRANSFER FOLYOLARI

Sıcak Transfer Folyoları plastik yapılı bir objenin üzerine tasarlanmış bir resim görüntüsünü aktarmak için kullanılmaktadırlar. Her bir resmin görsel tasarımı ve ölçüleri müşterilerimizin talebine göre hazırlanmaktadır.

CROWN GÜVENLİK ÜRÜNLERİ
OTOMOTİV PLAKA FOLYOLARI

Otomotiv Plaka Folyoları siyah ve diğer ana renklerde bulunmaktadırlar. Bu ürünler yüksek dirençli Otomotiv Lisans Plakaları için tanımlanmış Avrupa Standartları ile uyumlu olup, gelişmiş teknoloji yardımıyla bütün reflektif filmlere teknik olarak uygulanabilmektedirler.

HOLOGRAFİK SERİLER

Holografik Folyoların kendi içlerinde birok çeşitleri bulunmaktadırlar. Bunlar sırası ile suyolu, gökkuşağı, cam kırığı desenleri, 2-D desenler ve pasaport gibi her kullanım alanına özel olarak yapılan 3-D boyutlu güvenlik hologramlarıdır.

KAZI-KAZAN FOLYOLARI

Kazı-Kazan Folyoları kart endüstrisinde kartların son kullanıcıya satılmadan önce üretilen ve üzerlerinde yer alan özel kodların gizlenmesi için kullanılmaktadırlar. PIN numaraları ya da şifreler gibi özel olarak tasarlanmış herhangi bir karakter ya da harfin korunası amacı ile uygulanmaktadırlar.

KATANI IMD & OMD

IMD, enjeksiyon prosesi esnasında plastik objenin dekore edilmesi için tasarlanmış olan renk ve karakterlerin aktarılmasıyla uygulanmaktadır.

OMD ise; baskı, hissiyat ve fonksiyonelliğin bir arada olduğu 3-D görünüm ve gerçek zamanlı dokunma hissi sunan bir tasarım teknolojisidir.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.