SICAK BASKI EKİPMANLARI
SICAK BASKI EKİPMANLARI

Farklı geometrik şekillerdeki plastik parçalar üzerine uygulama amaçlı çok çeşitli sıcak baskı makineleri ürün grubumuzda yer almaktadır. Makine ürün grubu; test amaçlı manuel up&down makine, dar alanlı giriş seviyesi ile geniş alanlı gelişmiş seviye aralığında yer alan 10 ton kapasiteye kadar pnömatik yapılı up&down makineler, yüksek kaliteli sonuçlar sunan servo yapılı up&down makineler, silindirik objeler için roller tipli makineler, ve eliptikal&silindirik ve poligonal objeler için de roll-on tipli makinelerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda aynı zamanda golf sopası ya da altıgen kalem gibi zor geometrik yapıya sahip objeler için özel üretim makineler de özel olarak tasarlanarak imal edilebilmektedir; endüstriye sunduğumuz bütün makinelerin mühendislikleri elektronik ve otomotiv sanayisinde dünyanın lider ve global markalarının referanslarıyla Japonya'da yapılmaktadır.

FİKSTÜR, SİLİKON KLİŞE & KAUÇUK MERDANE

Endüstriye sunduğumuz silikon klişe ve kauçuk merdaneler uygulama alanına göre 60 shore ile 90 shore sertlikleri aralığında tasarlanabilmektedirler; geometrik şekiller, geniş yüzeyler ve açılı yüzeylerde özel karakter ve tasarımların plastik obje üzerine sıcak baskı prosesi ile uygulanmasına yardımcı olmaktadırlar.

Fikstürlerimiz Alüminyum kullanılarak imal edilmekte olup plastik konteyner ya da elektrikli aletlerin parçaları gibi 3-boyutlu objeler üzerine uygulanan sıcak baskı prosesinde üretim verimliliğini arttırmak amacıyla plastik parçanın proses esnasında sabit kalması için kullanılmaktadırlar.